KSIĘGOWA/Y W APTECE SZPITALNEJ

POWIATOWY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ POSZUKUJE kandydatów/kandydatek na stanowisko: KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Apteka Szpitalna, 42-500 Będzin, ul. Małachowskiego 12,

Podległość bezpośrednia: Kierownik Apteki Szpitalnej.

Zakres obowiązków:

1. Przyjmowanie faktur (opisywanie, dekretowanie, sprawdzenie pod względem rachunkowym, wprowadzanie do systemu)
2. Sporządzanie niezbędnych wydruków zakresie należności i zobowiązań, potwierdzeń sald, dokumentacji stanowiącej podstawę rozliczenia faktur VAT,
3. Prawidłowe przechowywanie dokumentów księgowych zgodnie z przyjętymi zasadami polityki rachunkowości
4. Obsługa programu finansowo-księgowego „Mediqus”

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe o odpowiednim kierunku,
  • doświadczenie zawodowe: zdobyte pierwsze doświadczenie zawodowe w księgowości

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pełny etat, stała.

Data składania ofert: 15.02.2022r.

Miejsce składania dokumentów:

Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, 41-250 Czeladź ul. Szpitalna 40 w godzinach: od 7:25 do 15:00, od poniedziałku do piątku lub przesłać na adres jak wyżej, bądź drogą elektroniczną na adres: sekretariat@pzzoz.bedzin.pl

Dokumenty i oświadczenia niezbędne do ubiegania się o zatrudnienie:

  • List motywacyjny
  • życiorys/C.V.
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.
  • prosimy o podpisanie i dołączenie klauzuli zgody i klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy.

Ogłoszenie o pracę – Apteka Szpitalna – Księgowy/a