Sanitariusz Szpitalny/Kierowca – Izba Przyjęć

POWIATOWY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ POSZUKUJE kandydatów/kandydatek na stanowisko: SANITARIUSZ SZPITALNY/KIEROWCA

Miejsce pracy: Izba Przyjęć, 41-250 Czeladź, ul. Szpitalna 40,

Podległość bezpośrednia:  pielęgniarka oddziałowa Izby Przyjęć

Zakres obowiązków:

SANITARIUSZ SZPITALNY:

  1. Sprawne, kompetentne i rzetelne wykonywanie powierzonych czynności.
  2. Bieżące informowanie bezpośredniego przełożonego o przebiegu wykonywanych prac i przedstawienie mu ocen i wniosków z tym związanych.
  3. Ochrona przetwarzania danych osobowych w szczególności przed:
  • nieuprawnionym dostępem,
  • nieuzasadnioną modyfikacją lub zniszczeniem,
  • nielegalnym ujawnieniem lub pozyskaniem przez nieupoważnione osoby wszelkich danych osobowych, do których pracownik ma lub miał dostęp, ze szczególnym uwzględnieniem zadań wynikających z zakresu czynności
  1. Współpraca z innymi wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi Zakładu w celu realizowania jego misji.

KIEROWCA:

  1. pozostawanie w stałej gotowości do wyjazdu zgodnie z poleceniem Pielęgniarki Oddziałowej lub dyspozytora (konsultacje, badania, przewóz pacjenta, magazynu, dokumentów, towarów lub pracowników, itp.),
  2. zapoznanie się z planem wyjazdów, odbiór karty drogowej od dyspozytora, sprawdzenie techniczne pojazdu (uzupełnienie płynów eksploatacyjnych),
  3. poprawne prowadzenie kart drogowych zgodnie z obowiązującą dokumentacją (odnotowanie godzin postoju, trasy i czasu przejazdu, kilometrów, stanu licznika, tankowania paliwa oraz opisu zleceń transportu),
  4. przestrzeganie przepisów o ruchu drogowym, transporcie drogowym, czasie pracy kierowcy,
  5. wykonywanie codziennej obsługi samochodu, utrzymywanie w należytej czystości, dezynfekowanie w razie potrzeby zgodnie z obowiązującą procedurą oraz zlecanie gruntownego sprzątania,
  6. dbanie o stan techniczny pojazdu, prawidłowe eksploatowanie i obsługę samochodu,
  7. informowanie przełożonego o awariach, wymaganych przeglądach, konieczności naprawy, itp.,
  8. w czasie transportu i do chwili przekazania pacjenta opieka nad nim, a w razie pogorszenia stanu zdrowia chorego organizacja pomocy,
  9. dbanie o wygodę i bezpieczeństwo chorego w czasie transportu oraz czynne uczestniczenie w transporcie chorego na noszach/wózku siedzącym,
  10. prowadzenie dokumentacji finansowej w zakresie wypisywania KP w przypadku płatnych przewozów i rozliczanie się z pobranych opłat oraz zebranie pełnych danych do faktury,
  11. pomiędzy wyjazdami pozostawanie do dyspozycji przełożonego i wykonywanie prac zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami,

Wymagania:

Wymagania Sanitariusz Szpitalny

  1. Wykształcenie podstawowe
  2. Kurs kwalifikacyjny dla sanitariuszy
  3. 6- cio miesięczny staż w zawodzie
  4. Umiejętność organizacji pracy
  5. Umiejętność pracy w zespole,
  6. Samodzielność,
  7. Dyspozycyjność,

Wymagania Kierowca:

  1. kierowca karetki musi mieć ukończony 21 rok życia,
  2. Wyksztalcenie zawodowe
  3. prawo jazdy właściwej kategorii: kat. B
  4. kurs dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych,
  5. orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych,
  6. wynik badania psychologicznego,
  7. zezwolenie na prowadzenie pojazdu uprzywilejowanego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pełny etat, stała

Data składania ofert: 30.01.2022r.

Miejsce składania dokumentów:

Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, 41-250 Czeladź ul. Szpitalna 40 w godzinach: od 7:25 do 15:00, od poniedziałku do piątku lub przesłać na adres jak wyżej, bądź drogą elektroniczną na adres: sekretariat@pzzoz.bedzin.pl

Dokumenty i oświadczenia niezbędne do ubiegania się o zatrudnienie:

  • list motywacyjny
  • życiorys/C.V.
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.
  • prosimy o podpisanie i dołączenie klauzuli zgody i klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy.